You are here

Kuldīgas novads

SKRUNDAS PAGASTS | Mikroorganismu izmantošana augu barības elementu bilances nodrošināšanā bioloģisko smiltsērkšķu audzēšanā

Turpinās demonstrējums, kas iekārtots, kopš 2022.g. Redzēsiet kā 2023.g. sezona ietekmējusi šajā pētījumā esošos smiltsērkšķu stādījumu. Kādi ir radušies pirmie secinājumi pēc sezonas. Uzzināsiet kā klājas nozares speciālistiem un audzētājiem, ko saka zinātnieki un praktiķi. Šogad zaru griešanas sezonas sākas agrāk nekā pagājušajā sezonā, kāda tā būs, prognozes, jautājumi, atbildes un ierosinājumi. Smiltsērkšķi joprojām ir populāra kultūra Latvijā, esi klāt, kur ir iespēja uzzināt.

Notiks: 2023 gada 18.augustā

Laiks:  plkst. 11.00

VĀRMES PAGASTS | Lauka diena par substrāta nozīmi dārzeņu audzēšanā

LLKC sadarbībā ar Simonu Zanderi ("Blāzmas", Vārmes pagasts, Kuldīgas novads), biedrību “Latvijas Dārznieks” un APP “Dārzkopības institūts” 2. augustā aicina apmeklēt lauka dienu “Sāļu koncentrācijas substrātā ietekme uz dārzeņu ražu un kvalitāti”.

Norises laiks un vieta: 02.08.2023. no pulksten 10.00 līdz 13.40, Bērnudārzs, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads, Vārmes pagasta bibliotēka un “Blāzmas”, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads.

Barības elementu bilances nodrošināšana bioloģisko smiltsērkšķu audzēšanā

Notiks lauka diena demonstrējumam „Mikroorganismu izmantošana augu barības elementu bilances nodrošināšanā bioloģisko smiltsērkšķu audzēšanā”

Demonstrējums ierīkots un lauku diena notiks: “Dārzi Purvā”, Skrundas pag., Kuldīgas novads koordinātas: 56o 40’11.5”N 22o 00’00.1”E.

Norises laiks: 18.08.2022. pl. 11.00.

Dienas kārtībā: mikroorganismu izmantošana smiltsērkšķu stādījumā, augu barības elementu izmantošanās uzlabošana (skat. programmu).

Lauka diena tiek rīkota sadarbībā ar LLU un Smiltsērkšķu audzētāju apvienību.

Ēdolē | Notiks lauka diena par jēru nobarošanu

LLKC sadarbībā ar SIA “Texel.lv”, biedrību “Latvijas Aitu audzētāju asociācija” un AREI aicina 30. jūnijā apmeklēt lauka dienu par precīzo tehnoloģiju izmantošanu intensīvā jēru nobarošanā.

Lauka diena notiks Dārza ielā 6 , Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads; otrā daļa SIA “Texel.lv” novietnē. Pasākums norisināsies 30. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Kuldīgas novads | Notiks lauka diena lopkopības novietnē “KOLUMBI”

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES.
LLKC sadarbībā ar SIA “Lāses AM”, GLAB un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par vaislas teļu audzēšanu gaļas liellopu saimniecībā.

Lauka diena notiks 20. augustā divās daļās no plkst. 10 līdz 14. SIA “Lāses AM” novietnē “KOLUMBI” Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā.  Lauka dienā būs iespēja uzzināt par īpatnībām, audzējot teles vaislai. Saimniecības īpašnieki iepazīstinās ar savām zināšanām un pieredzi, audzējot gaļas liellopus vaislai.