You are here

E- semināri meža īpašniekiem

 

 

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros ir sagatavojis un piedāvā meža īpašniekiem BEZMAKSAS informatīvos e-seminārus. Šie semināri sagatavoti par plašu mežsaimniecības tēmu loku, sākot ar meža atjaunošanu, jaunaudžu kopšanu, turpmāku meža apsaimniekošanu, meža inventarizāciju, meža audzēšanas riskiem, meža aizsardzību, dažādiem ciršu veidiem, medībām u.c. Šos seminārus meža īpašnieks var noskatīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā. Lai pilnveidotu mūsu darbu turpmāk, mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.

Pēc sev interesējošā semināra noskatīšanās lūdzam Jums aizpildīt semināra kvalitātes novērtējuma anketu - https://forms.gle/WjNwy6HpUsJFpJZC6 

Semināri ir izveidoti pēc reģionālā principa, lai meža īpašniekiem būtu iespēja uzzināt par aktuālo konkrētā reģionā. Par aktuālām tēmām informēs katra reģiona MKPC nodaļu speciālisti un attiecīgās tēmas Latvijas Valsts mežzinātnes institūta (LVMI) “Silava”, Valsts meža dienesta (VMD) un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperti.


2022. gada 14. jūlija semināra "Egļu audžu apdraudējums 2022.gada vasarā un rudenī. Augu aizsardzības līdzekļi mežsaimniecībā." ieraksti:

2022. gada 5. jūlija semināra "Aktualitātes medniekiem" ieraksti:

E-semināri jaunajiem meža īpašniekiem:

Latgales e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/x9z8

Šobrīd nav aktuāli:

Zemgales e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/ikx4

Šobrīd nav aktuāli:

Vidzemes e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/9jbm

Šobrīd nav aktuāli:

Kurzemes e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/s9ot

Šobrīd nav aktuāli:

Cienījamie meža īpašnieki, sev interesējošus jautājumus varat uzdot sazinoties ar mūsu mežsaimniecības konsultantiem.

Ja Jums rodas tehniska rakstura sarežģījumi ar e-semināru noskatīšanos, lūdzu ziņojiet uz e-pastu: sarmite.grundsteine@mkpc.llkc.lv