You are here

Grāmatvedība

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Iznācis “Lauku Lapas” februāra numurs

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” februāra numurā – reportāža par Berlīnes “Zaļo nedēļu” – pasaules lielāko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi – un Latvijas līdzdalību tajā.

Jaunajā rubrikā “ES atbalsts 2023” speciālista skaidrojums par to, kas ir aizsargjoslas, buferjoslas, laukmales un zaļās joslas; kā arī – labas lauksaimniecības un vides stāvokļa nosacījumi. Publicējam arī LLKC Vides nodaļas sagatavoto materiālu par to, kā tiks īstenoti ES Zaļā kursa mērķi Baltijas valstīs.

Iznācis “Lauku Lapas” janvāra numurs

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” janvāra numurā sākam jaunu rubriku “ES atbalsts 2023”, pirmajā tās rakstā stāstām par to, kādi kritēriji jāizpilda, lai zemnieks varētu saņemt atbalstu kā aktīvais lauksaimnieks jaunā Kopējās lauksaimniecības politikas Latvijas Stratēģiskā plāna pasākumos.

Grāmatvedības rubrikā – atskats uz ikgadējo grāmatvedības konferenci, skaidrojot galvenās izmaiņas, kuras skar lauksaimniekus. Vienlaikus publicējam arī Zemkopības ministrijas apkopotās nozīmīgākās tiesību aktu izmaiņas, kas stājas spēkā 2023. gada sākumā.

Atskats uz grāmatvedības konferenci

Valsts lauku tīkla pasākumu ietvaros LLKC rīkoto konferenci “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku”  bija iespēja vērot tiešsaistē 6. decembrī. Grāmatvedības konferenci šogad nosacīti varēja iedalīt trīs blokos:

1) e-lietas un digitalizēšana,

2) darba devējiem aktuālais saistībā ar darbinieku nodarbināšanu,

3) grāmatveža un uzņēmuma vadītāja sadarbība.

Konferences ierakstu iespējams noskatīties VLT mājaslapā www.laukutikls.lv

Informācija par 2023. gada nodokļu likmēm

LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļa sagatavojusi informāciju par 2023. gada nodokļu likmēm. Aicinām pievērst uzmanību, ka šogad palielināta minimālā mēneša darba alga, kā arī spēkā ir augstāks maksimālais diferencētais neapliekamais minimums mēnesī un gadā kopumā. Plašāka informācija ŠEIT

Iznācis “Lauku Lapas” decembra numurs

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” decembra numurā lasiet par apstiprināto Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģisko plānu.

Informējam par šī gada rezultātiem LLKC ierīkotajos  demonstrējumos augkopībā par kaļķošanas materiālu salīdzinājumu sējumos un kaitīgo organismu ierobežošanu  vasaras kviešos integrētā saimniekošanā.

Grāmatvedības rubrikā – izmaiņas nodokļu normatīvajos aktos.

Labās pieredzes stāsti: par Lauberes pagasta saimniecību “Stūrīši” un saimniecības “Bullīši” risinājumiem gaļas liellopu ganāmpulka apsaimniekošanā Gulbenes novadā.

Pages