Jūs atrodaties šeit

AIZKRAUKLES NOVADS | Lauka diena piena lopkopības saimniecībā

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību SIA “Vecsiljāņi”, Zemnieku saeimu un LBTU aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu piensaimniecībā par genoma testu izmantošanu slaucamo govju ganāmpulka ģenētiskā progresa veicināšanai.

Lauka diena notiks 12. oktobrī divās daļās no plkst. 9.30 līdz 14.30. Sākums – Aizkraukles novada Bebru pagasta Vecbebru tehnikuma kompleksā, turpinājums – SIA “Vecsiljāņi” govju novietnē “Dimanti” Aizkraukles novada Bebru pagastā.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt par genoma testu izmantošanu ganāmpulka izlases un atlases procesos, nosakot prognozēto un realizēto produktivitāti un ciltsvērtību, paātrinot cilts kodola ģenētisko progresu, kā arī iepazīties ar SIA “Vecsiljāņi” slaucamo govju novietni “Dimanti”. Saimniecības īpašnieki, lopkopības nozares vadītāja un nozares speciālisti dalīsies savā darba pieredzē.

Papildu informācija un pieteikšanās: Aija Luse uz norādītajiem kontaktiem: e-pasts: aija.luse@llkc.lv  vai zvanot uz  .

Demonstrējuma tēma (lote): “Genoma testu izmantošana slaucamo govju ganāmpulka ģenētiskā progresa veicināšanai” (LAD līguma Nr. 10.2.1-2.36/23/P11.). 1. lote.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Kontaktinformācija: 
Aija Luse, e-pasts: aija.luse@llkc.lv; Tel. 22035481
datums: 
Ceturtdiena, Oktobris 12, 2023
Nozare: 
Kategorija: 
LLKC
Vieta: 
ecbebru tehnikuma kompleksā, turpinājums – SIA “Vecsiljāņi”
Afiša: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
PDF icon darba_kartiba_vecsiljani_lad_2023_1.pdf179.37 KB

Pievienot komentāru