Jūs atrodaties šeit

Lauku attīstība

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Sējējs 2016

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2016”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs septiņās grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Iznākusi augusta “Lauku Lapa”

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” augusta   numurs. Tajā sagatavota plaša informācija par LLKC sadarbību ar mazajām lauku saimniecībām, veicint to attīstību un  kopš 2011. gada sniedzot konsultatīvu atbalstu 1383 saimniecībām. Iepazīstinām ar iespēju piedalīties LLKC rīkotajā skābbarības konkursā.

Pieejama informācija par to, kā aizvadīti pasākuma “Novada Garša” pēdējie trīs reģionālie pasākumi, deleģējot konkursa “Tautas garša” labākos uz finālu Rīgā 27. un 28. septembrī.

Noskaidroti konkursa “Tautas garša” uzvarētāji Latgalē

Ar izpārdotu produkciju, gardām meistarklasēm un iespaidīgu apmeklētāju skaitu – vairāk nekā 2000 cilvēku – aizvadīts Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais “Novada Garšas” noslēdzošais reģionālais pasākums “Nogaršo Latviju Latgalē!” Krāslavā.

Šajā pasākumā godā tika celti piena produkti, tādēļ uzvarētāji kategorijā “Piena produkti” bija trīs. Apkopojot apmeklētāju balsojumu, par tiem kļuva Atis Stapkēvičs (piemājas saimniecība “Ozolāji”) no Ilūkstes novada, LPKS “Viļāni” no Viļānu novada un z/s “Pumpuri” no Riebiņu novada.

Iznākusi jūlija “Lauku Lapa”

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” jūlija numurs. Tajā publicēta  reportāža par otro “Novada Garšas” pasākumu Pierīgā un LLKC speciālistu veiktās ražas prognizēšanas rezultāti jūnijā.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa izskaidro jaunās čeku loterijas noteikumus, kā arī atgādina par laukstrādnieku nodokļa piemērošanu.

Lapas