Jūs atrodaties šeit

Notiks lauku diena par vasaras kviešu audzēšanu, pielietojot dažādas augsnes apstrādes tehnoloģijas.

Pieteikties šeit

Tālruņa numurs: +371

LLKC aicina apmeklēt demonstrējuma lauku dienu par dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājumu graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai.

Lauku diena notiks 19. jūlijā plkst. 11.00 ZS “Lejas Jērāni”, Jēkabpils novada Dunavas pagastā demonstrējuma laukā. Lauku dienā varēs apskatīt demonstrējumu, iegūt informāciju par kaitēkļu un slimību izplatību un to uzskaites sistēmu, uzzināt graudaugu slimību ierobežošanas risinājumus un nianses graudaugu herbicīdu lietošanā, kā arī iepazīties ar zemnieku saimniecības pieredzi minimālās augsnes apstrādes tehnoloģiju pielietošanā.

Papildus informācija un pieteikšanās: Anita Putka, SIA LLKC Jēkabpils nodaļas LAK, e-pasts: anita.putka@llk.lv; tālr. 26511269

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P23. Demonstrējuma tēma: Dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājums graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai dažādos Latvijas reģionos.

Kontaktinformācija: 
Anita Putka, 26511269
datums: 
Ceturtdiena, Jūlijs 19, 2018
Nozare: 
Vieta: 
ZS “Lejas Jērāni”
Adrese: 
Reģions: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
Microsoft Office document icon laukudienas_jekabpils2.doc1.14 MB

Pievienot komentāru