Jūs atrodaties šeit

Praktiskais seminārs par komposta gatavošanu ar lektoru Džoelu Viljamu

LLKC 2016. gada 7. oktobrī no plkst.10.00 līdz 15.00. rīko praktisko semināru “Augsnes auglības uzlabošana ar kompostu un kompostu tējām” ar lektoru Džoelu Viljamu no Lielbritānijas.

Semināra mērķis:

Semināra laikā būs iespēja praktiski sekot līdzi komposta pagatavošanas pamatprincipiem un rast atbildes uz to, kādas pamatsastāvdaļas un papildsastāvdaļas pievienojamas, veidojot kompostu, kā pareizi veidot komposta kaudzi, kā uzturēt pareizu temperatūru un mitrumu komposta kaudzē, kā noteikt komposta nogatavošanos un kā šo kompostu efektīvi izmantot. Seminārā tiks demonstrēts, kā pagatavot komposta ekstraktus, vienkāršu komposta tēju un ar gaisu bagātinātu komposta tēju. 

Seminārs notiks Ilzes un Jura Lipsku saimniecībā “Jaunstokas”, Krimuldas pagastā.

Norādījumi: ceļā no Inciema uz Siguldu pie pieturas “KRUSTIŅI” (0,5 km aiz Inciema) jāgriežas pa kreisi un jābrauc tik 1,6 km taisni. Kreisajā pusē ieraudzīsiet siltumnīcas, tā ir Lipsku saimniecība. Garām pabraukt grūti. Ja esat pabraukuši garām, tad aiz Jaunstokas ir vēl vienas mājas un tad strupceļš – tātad jābrauc atpakaļ un jāmeklē siltumnīcas.  

Atrašanās vieta kartē:

goo.gl/5ZERSv

Kontaktinformācija: 
Lāsma Ozola: lasma.ozola@llkc.lv vai tālr. 27815545
datums: 
Piektdiena, Oktobris 7, 2016
Nozare: 
Vieta: 
saimniecība “Jaunstokas”
Adrese: 
Reģions: 

Pievienot komentāru