Jūs atrodaties šeit

Seminārs “KOOPERATĪVU SOCIĀLĀ VĒRTĪBA"

LLKC organizē semināru “Kooperatīvu sociālā vērtība – svaigs skats uz kooperatīvu devumu”. Tēma ir patiesi svaiga, aktuāla un tuvākajā nākotnē tā Eiropā ieņems aizvien konkrētākas aprises.

Ir vērts arī Latvijā sākt domāt par šīs koncepcijas pielietojumu, jo to iespējams pielietot daudz plašāk un jau šobrīd ir valstis, kur tā tiek pielietota ne tikai kooperācijas devuma novērtēšanai, bet, piemēram, vērtējot publisko līdzekļu pārdali no veseluma pieejas.

Sociālās vērtības aprēķins ir jauna paradigma uzņēmumu un organizāciju vērtības noteikšanai un skaidrošanai ieinteresētajām pusēm, ņemot vērā to radīto ietekmi (ekonomisko, sociālo un vides).

Semināra ietvaros prezentēsim projektā AgriCoop Value ietvaros radīto koncepciju sociālās vērtības aprēķināšanai lauksaimniecības kooperatīviem.

AgriCoop Value projektā bija iesaistīti partneri un eksperti no Latvijas, Īrijas, Spānijas, Portugāles, Grieķijas un Horvātijas, lai kopīgi radītu  sociālās vērtības aprēķina koncepciju lauksaimniecības kooperatīviem.

Lūgums dalību semināram pieteikt:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0nlaA288XpLlAyS537D1zhXzQthHnMq-Lm-9RBWBzSP69Og/viewform?usp=sf_link

Kontaktinformācija: 
Agnese Radžele-Šulca, 26383067
datums: 
Pirmdiena, Septembris 25, 2023
Kategorija: 
LLKC
Vieta: 
Zemkopības ministrija
Adrese: 
Reģions: 
Pielikums: 

Pievienot komentāru