Jūs atrodaties šeit

Seminārs “Sapropelis un tā dauzdveidīgās izmantošanas iespējas lauksaimniecībā”

 
LLU sadarbībā ar LOSP, Ogres Piens, Stādu audzētāju biedrība, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības sociācija, Agroresursu un ekonomikas institūts, SIA “Ainava GG” šī gada 26. maijā aicinām uz semināru “Sapropelis un tā dauzdveidīgās izmantošanas iespējas lauksaimniecībā” teorētisko daļu Ciemupes tautas namā; prakstisko daļu saimniecībā “Ogres piens”, lai sniegtu informāciju par projekta ietvarā veiktiem izmēģinājumiem piena lopkopības saimniecībā.  Projekts paredz arī izmēģinājumus divos papildus virzienos:  cāļu piebarošanā un datu analīzē un bioloģiskā sapropeļa mēslojuma izstrāde. 
 
Pielikumā semināra darba kārtība! 
 
Semināram pieteikt dalību var rakstot uz e-pastu indra.cimermane@losp.lv norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu līdz šī gada 23. maijam
 
Projekta partneri: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Agroresursu un ekonomikas institūts, SIA “Ainava GG”, SIA “Ogres Piens”, SIA “Dagdas aita”, SIA “Stādu audzētava “Dimzas””, LOSP, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, Stādu Audzētāju Biedrība
 
Ar ES  ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam atbalstu  kopš 2018. gada tiek realizēts projekts “Inovatīvas dehidratācijas tehnoloģijas pielietojuma izpēte sapropeļa ieguvē, uz sapropeļa bāzes veidotu produktu izmantošanas iespējas augkopībā un lopkopībā”. 
 
Pateicoties sapropeļa īpašībām, to var izmantot lauksaimniecībā kā augsnes ielabotāju – organisko mēslojumu un kā vitamīnu-minerālo barības piedevu dzīvniekiem.
Sīkāk: http://www.losp.lv/node/6228
 
 
Kontaktinformācija: 
e-pasts: indra.cimermane@losp.lv
datums: 
Ceturtdiena, Maijs 26, 2022
Nozare: 
Vieta: 
Ciemupes tautas namā un saimniecībā “Ogres piens”
Reģions: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
PDF icon dk_seminars_26_05_2022.pdf264.97 KB

Pievienot komentāru