You are here

EIT Food atklāšanas pasākums

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina piedalīties EIT Food pārstāvniecības Latvijā atklāšanas pasākumā “Pārtikas Inovāciju ekosistēma: EIT Food redzējums un iespējas Latvijā”, kas notiks 10. maijā plkst. 13:30, Jelgavas pils aulā.

LBTU konsorcijā ar LLKC un LIAA konkursa kārtībā ir kļuvusi par EIT Food pārstāvniecību un EIT Community biedru Latvijā. EIT Food ir vadošā pārtikas inovāciju kopiena pasaulē, kas apvieno visus Eiropas pārtikas nozares dalībniekus, tai skaitā, universitātes, pētniecības centrus un jaunuzņēmumus, lai esošo pārtikas ekosistēmu padarītu veselīgāku un ilgtspējīgāku, īpašu uzmanību pievēršot trim nozares aktuālajiem izaicinājumiem: pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, ilgtspējīga pārtikas sistēma un riska samazināšana godīgai un noturīgai pārtikas sistēmai.

Atklāšanas pasākumā būs iespējams iepazīties ar EIT Food darbības principiem un piedāvātajām iespējām. Pasākumā piedalīsies nozares eksperti, uzņēmēji, valdības amatpersonas, EIT Food, universitāšu pārstāvji un citi potenciālie sadarbības partneri.

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam līdz 6.maija plkst.17:00 reģistrēties šeit!

 

Papildu informācijai:

EIT Food pārstāvniecība Latvijā

E-pasts: eitfood@lbtu.lv

Tālr. 25403999

Kontaktinformācija: 
eitfood@lbtu.lv
datums: 
Friday, May 10, 2024
Nozare: 
Kategorija: 
LLKC
Vieta: 
Jelgavas pils aula

Add new comment