Jūs atrodaties šeit

LLKC piedalīsies Traktordienā 18. maijā

Augkopība
Ekonomika
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Lopkopība
Mežsaimniecība
Projekti
Tālākizglītība
Zivsaimniecība

Latvijā jau ceturto gadu pēc kārtas notiks Traktordiena. Šis plašais pasākums dod iespēju uzzināt aktuālāko nozarē, pasākumā piedalīsies lauksaimniecības tehnikas ražotāji un tirgotāji, lauksaimniecības preču ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kā arī valsts sektora un sabiedriskās organizācijas, tajā skaitā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Pasākums būs gan iespēja iegūt jaunāko informāciju par traktortehniku, gan piedalīties traktoru sacensībās, daudzās atrakcijās un konkursos.Traktordienas rīkotājs ir Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai, bet galvenie sadarbības partneri – Valsts Lauku tīkls un Latvijas Zemkopības ministrija. Sava informatīvā telts pasākuma laikā būs arī LLKC.

LLKC Informācijas nodaļas vadītāja Natālija Iļjina:
– Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra teltī varēs iepazīties ar LLKC plašo pakalpojumu klāstu, saņemt informatīvos materiālus un tikties ar mūsu lauksaimniecības konsultantiem. Būs arī aktivitātes un pārbaudījumi, kas saistīti ar nozari un atspoguļo LLKC sniegtos pakalpojumus. Protams, aktīvākie dalībnieki saņems lielākas un mazākas pārsteiguma balvas. Aicinām Traktordienas apmeklētājus ieskatīties arī mūsu informatīvajā teltī! Tradicionāli šis pasākums ir laba iespēja ģimenei kopā aizvadīt brīvdienu, – uzzinot jaunu informāciju un arī atpūšoties.

Traktordienas organizētāji, aicinot uz pasākumu, uzsver: „Pasākuma mērķis ir veicināt lauksaimniecības un lauku attīstību, veicināt valsts, nevalstisko organizāciju un uzņēmēju sadarbību. Traktordiena ir īpaša ar savu netradicionālo formātu, jo pasākuma dalībnieki tiekas vietā un vidē, kuru pārzina vislabāk – uz lauka. Tā ir vieta gan darbam, gan atpūtai un izklaidei, gan sadarbības apspriešanai. Traktordienāiesaistīsies gan lieli, gan mazi, klātienē varēs skatīt un just līdzi pasaules lielāko zīmolu traktoru sacensībai piekabju vilkšanā pret kalnu četrās jaudas disciplīnās, izmēģināt spēkus veiklības braucienos, iepazīties ar jaunākajiem piedāvājumiem no lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju, pakalpojumu un preču piedāvātājiem, piedalīties aktivitātēs un konkursos, rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iespējām. Aicināti visi, kas sirdī jūtas kā saimnieks vai saimniece, lauksaimniecības nozaru interesenti, lauku un pilsētu iedzīvotāji! Gaidāmi īpaši pārsteigumi tehnikas cienītājiem un lietotājiem!”

Atgādinām, ka Traktordiena-2013 notiks 18. maijā Krimuldas novada SIA Kalnzaķi teritorijā līdzās Reiņa trasei. Ierašanās no plkst. 9.00, atklāšana plkst. 10.00. Starts sacensībām plkst. 11.00. Traktordienuvadīs Pauls Timrots.

Apmeklētājiem ieeja bez maksas!

Plašāka informācija www.traktordiena.lv.

Sagatavoja Dace Millere,
LLKC Informācijas nodaļas vecākā komunikāciju speciāliste

Pievienot komentāru