Jūs atrodaties šeit

Iznākusi oktobra “Lauku Lapa”

Augkopība
Ekonomika
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” oktobra    numurs. Tajā fotoreportāža un stāstījums par pasākuma “Novada Garša” krāšņo noslēguma pasākumu Rīgā, Hanzas peronā.

Brīdinām zemniekus par lauksaimnieku apkrāpšanas shēmu, ko atklājusi Valsts policijas, kā arī LLKC juriste Kristīne Cimermane iesaka, kā no šādām situācijām izvairīties.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils stāsta par pīlādžu daudzveidību un raksturo to pieejamās šķirnes.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par apskates saimniecību “Bites” Zilupes novadā raksta LLKC Ludzas biroja vadītāja Karīna Koroļonoka, par upeņu audzētāju kooperēšanos – LLKC Limbažu biroja konsultante Zaiga Blaua, par zemnieku saimniecību “Mētras” – LLKC Ogres biroja konsulante Elīna Masteiko.

Noderīga būs finanšu attīstības institūcijas “Altum” informācija par lauksaimniekiem pieejamajiem apgrozāmajiem līdzekļiem.

Sadaļā “Čiekurs” informācija meža īpašniekiem par iespēju pietekties ES atbalstam.

Kā vienmēr, svarīgākās ES ziņas un publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore

LAUKU LAPA NR. 10 (175)