Jūs atrodaties šeit

Iznākusi septembra “Lauku Lapa”

Augkopība
Ekonomika
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” septembra numurs. Tajā informācija par centra augkopības speciālistu veiktās ražas prognozes rezultātiem, kas ir iepriecinoši.

Aicinām uz “Novada Garšas” noslēguma pasākumu – Garšas festivālu 28. septembrī un uzturam veltītu konferenci 27. septembrī Rīgā, jaunajā kultūras centrā Hanzas perons.

Aktuāla informācija par to, ka sākas “Laukiem būt!” mācības reģionos, lai varētu startēt konkursā, kas sāksies šī gada decembrī.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils atzīst, ka bijis ražīgs pīlādžu gads, un piedāvā aktuālāko informāciju par šo ogu audzēšanas iespējām.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par Armanda Kārkleļa pieredzi upeņu audzēšanā stāsts LLKC Pierīgas biroja vadītājas Kristīnes Ragaines-Volnianko rakstā; savukārt žurnāliste Ilze Rūtenberga-Bērziņa sagatavojusi informāciju par Rendas pagasta saimniecību “Liepiņas”, kas piedalās LLKC īstenotajā Lauku teritoriju ekonomiskās aktivitātes programmā.

Šajā numurā arī vairāki ārzemju pieredzes stāsti: par Francijas piensaimniecības inovatīvām tehnoloģijām, mežu apsaimniekošanas pieredzi Vācijā un iespējām, ko Ukrainas lauksaimniekiem sniedz Ļvovas tirgus. 

Kā vienmēr, svarīgākās ES ziņas un publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 9 (174)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore