Jūs atrodaties šeit

Iznākusi augusta “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” augusta   numurs. Tajā sagatavota plaša informācija par LLKC sadarbību ar mazajām lauku saimniecībām, veicint to attīstību un  kopš 2011. gada sniedzot konsultatīvu atbalstu 1383 saimniecībām. Iepazīstinām ar iespēju piedalīties LLKC rīkotajā skābbarības konkursā.

Pieejama informācija par to, kā aizvadīti pasākuma “Novada Garša” pēdējie trīs reģionālie pasākumi, deleģējot konkursa “Tautas garša” labākos uz finālu Rīgā 27. un 28. septembrī.

Stāstām par Latvijas jauniešu iesaistīšanos projektā Lead Farm, kura laikā iepazīta kooperācijas pieredze Francijā un Spānijā.

Atgādinām par profesionālu bezmaksas konsultāciju saņemšanas iespēju lauksaimniekiem.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa komentē grozījumus PVN likumā.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils iepazīstina ar ātraudzīgu un dekoratīvu koku – pavlovniju. Savukārt malakoloģe, LLKC Daugavpils nodaļas konsultante Iveta Jakubāne informē par kailgliemežu ierobežošanas metodēm.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par Mūrnieku ģimenes bioloģiskajām saimniecībām stāsta LLKC Alūksnes nodaļas konsultante Vaira Vērse, bet par Leitānu ģimenes uzņēmējdarbību dārzkopībā raksta LLKC Rēzeknes nodaļas konsultante Anastasija Saleniece.

Sadaļā “Čiekurs” – par jaunaudžu kopšanu.

Kā vienmēr, svarīgākās ES ziņas un publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

Lauku Lapa Nr. 8 (173)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore