Jūs atrodaties šeit

Iznākusi jūlija “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” jūlija numurs. Tajā publicēta  reportāža par otro “Novada Garšas” pasākumu Pierīgā un LLKC speciālistu veiktās ražas prognizēšanas rezultāti jūnijā.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa izskaidro jaunās čeku loterijas noteikumus, kā arī atgādina par laukstrādnieku nodokļa piemērošanu.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par Gulbenes novada saimniecību “Kalnakaļvi”, kur audzē vasaras rudzus, stāsta konsultante Anita Rozenberga; par dabas saimniecību “Bekas” raksta Valkas biroja konsultante Valda Empele; ar vistu audzēšanu Viesītes novada “Vilciņos” iepazīstina Jēkabpils nodaļas konsultante Anita Putka.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils stāsta par profilaktiskiem pasākumiem cīņā pret kaitēkļiem. Aicinājums arī AAL lietotājiem – cieniet savus kaimiņus!

Sadaļā “Čiekurs” – par meža dzīvnieku postījumu ierobežošanas iespējām. Rubrikā “Briseles gaiteņos” – ĀCM ietekme uz cūkgaļas tirgu, ES bioloģiskās stratēģijas vērtēšana.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 7 (172)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore

PielikumsIzmērs
ll_kalendars_julijs_2019.pdf42.36 KB