Jūs atrodaties šeit

Izveidots elektronisks Lauksaimniecības tehnikas katalogs

Augkopība
Lopkopība

Sadarbībā ar biedrību “Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija”, kā arī atsevišķām tehnikas tirgotājfirmām, tapis Latvijā pirmais elektroniskais Lauksaimniecības tehnikas katalogs! Katalogu iespējams apskatīt ŠEIT

Elektroniskajā datubāzē apkopota informācija par aptuveni 5000 dažādām tehnikas vienībām, ietverot tehnisko specifikāciju, informāciju par tirgotājiem (kontakti, tiešā saite uz mājaslapām) un atsevišķos gadījumos –arī aptuveno cenu. Tas, protams, nav vispilnīgākais Latvijā pieejamās tehnikas apkopojums, bet ir visplašākais vienkopus esošais materiāls šobrīd, un mēs vēl joprojām strādājam pie tā, lai pārējās tirgotājfirmas papildinātu jau esošo datubāzi ar informāciju par savu tehnikas sortimentu.

Katalogs nemitīgi ir attīstības stadijā un tiks periodiski atjaunots un uzlabots. Mēs kopā padarīsim šo datu bāzi par lauksaimnieciskajā ražošanā iesaistītajiem noderīgāko attiecīgās tehnikas pamatizvēles platformu, sīkākas detaļas precizējot jau ar konkrēto tirgotāju.

Būsim priecīgi uzklausīt jūsu komentārus, kritiku, ieteikumus un komplimentus. Rakstiet uz janis.kazotnieks@llkc.lv, zvaniet 26660676 vai brauciet ciemos uz LLKC centrālo biroju Rīgas ielā 34, Ozolniekos (216. kabinets).

Katalogs izveidots Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros.

Jānis Kažotnieks,

LLKC Inženiertehniskās nodaļas vadītājs

 

Pievienot komentāru