Jūs atrodaties šeit

Iznākusi janvāra “Lauku Lapa”

Citi

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” janvāra     numurs. Tajā publicēta intervija ar LLKC valdes priekšsedētāju Mārtiņu Cimermani par pagājušā gada nozīmīgākajiem darbiem un uzdevumiem šim gadam.

Stāstām par “Novada Garšas” aktualitātēm. Tabulā uzskatāmi apkopotas nodokļu likmes un cita svarīga informācija par nodokļiem 2020. gadā. Svarīga informācija lauksaimniekiem: LLKC Inženiertehniskās nodaļas vadītājs Jānis Kažotnieks skaidro, kādas degvielas tvertnes un kā jādeklarā Valsts ieņēmumu dienestā.

VLT Sekretariāta lauku attīstības eksperte Liene Feldmane turpina materiālu sēriju par kooperāciju, ilustrējot, kādas ir kooperatīva un klasiskā uzņēmuma atšķirības.

LLKC speciālists dārzkopībā Māris Narvils stāsta par miera periodu augļu dārzā un apkopo prognozes.

LLKC konsultanti no Centra un nodaļām informē par pagājušogad aizvadīto demonstrējumim augkopībā: laukaugiem kaitīgo organismu ierobežošanu un augu maiņas nozīmi bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Saimniekošanas pieredze no novadiem: LLKC Liepājas nodaļas konsultante Santa Ansone raksta par maizes cepēju Agitu Pētersoni no Sakas pagasta, kura īsteno arī projektu jauniešiem “Laižam saknes savā zemē”.

Sadaļā “Čiekurs” par mežu un mežkopību mainīgajā klimatā.

Kā vienmēr, svarīgākās ES ziņas no “Briseles gaiteņiem” un publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

 

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore