Jūs atrodaties šeit

PAPILDINĀTS | LLKC turpina strādāt arī ārkārtējā situācijā!

Citi

Situācija ar Covid-19 saslimstību atkal liek mainīt ierasto ikdienas kārtību. Tādēļ vēlamies informēt, kā pašlaik valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā strādās 26 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) biroji.

Klientu apkalpošana

LLKC centrālajā birojā, visos konsultāciju birojos un MKPC nodaļās klientus apkalpo attālināti, nodrošinot bezkontakta komunikāciju un dokumentu apmaiņu ar klientiem.

Klātienes tikšanās ar LLKC konsultantiem – tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ar Covid-19 sadarbspējīgiem sertifikātiem. Klientiem, ierodoties LLKC un tā struktūrvienībās klātienē, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei). Klienti, kuriem nav derīga sadarbspējīga vakcinācijas sertifikāta, saņemt konsultācijas var e-vidē, vai zvanot konkrētam konsultāciju birojam, filiālei vai speciālistam.

Mācības LLKC

Saskaņā ar Ministru kabineta 09.10.2021. pieņemto rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta 28.09.2021. noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, tai skaitā to grozījumiem, kas stājušies spēkā 2021. gada 21. oktobrī, LLKC klātienes mācību procesu organizēšana un klātienes pasākumi tiek atcelti līdz 14.11.2021.

Zināšanu apguve tālmācībā notiek bez izmaiņām. Tālmācības kursu piedāvājums atrodams: https://talmaciba.llkc.lv/

Klātienes konsultācijas saimniecībās

Dokumentu apmaiņa un komunikācijas ar klientiem veidojam e-vidē. Lūgums zvanīt konkrētam konsultāciju birojam, filiālei vai speciālistam.

Ja klientam nepieciešama klātienes konsultācija saimniecībā, tā notiek, iepriekš saskaņojot vizītes laiku, lai būtu abpusēja pārliecība par epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Informatīvie izdevumi

Aicinām ikvienu sekot arī jaunākajai informācijai LLKC tīmekļa vietnē www.llkc.lv, kā arī nozares jaunumu kopsavilkumam iknedēļas “Lauku e-Lapā”, kas iznāk piektdienās. Arī pārējie LLKC informatīvie izdevumi turpina iznākt kā ierasts. Reizi mēnesī tiek sagatavots informatīvais izdevums “Lauku Lapa” un žurnāls “Latvijas Lopkopis”, reizi ceturksnī informatīvie izdevumi ”Zivju Lapa” un “Čiekurs”.

Ērtākai izdevumu saņemšanai aicinām tos abonēt:

”Lauku Lapa”: https://abone.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/latviesu_valoda/1163/

“Latvijas Lopkopis”:  https://abone.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/zurnali/2044/

Makšķerēšanas karšu iegāde

Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu iegādē izmaiņu nav, tās joprojām pieejamas tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī www.manacope.lv, makskeresanaskarte.lv.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties:

Tālr.: 29460886
Epasts: info@makskeresanaskarte.lv

Labu veselību un mierīgu prātu vēlot,
Jūsu LLKC