Jūs atrodaties šeit

Latvijas Dabas fonds aicina lauksaimniekus piedalīties aptaujā

Lauku attīstība

Lai apzinātu, kā lauksaimnieki iegūst informāciju par dabai draudzīgu saimniekošanu, Latvijas Dabas fonds aicina piedalīties aptaujā. Tajā vēlamies noskaidrot, kur šāda informācija tiek meklēta, vai šobrīd pieejamā informācija par dabai draudzīgu saimniekošanu ir pietiekama un lauksaimniekiem atbilstoša.

Aizpildiet aptauju šeit: https://forms.gle/x92azTSJgAkVu9VH6. Tās aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes!

Inga Račinska, Latvijas Dabas fonda projektu vadītāja saka: “Viens no Latvijas Dabas fonda uzdevumiem ir veicināt dabai draudzīgu saimniekošanu Latvijas laukos, taču apzināmies, ka dabas eksperti un lauksaimnieki bieži vien dzīvo atšķirīgos informatīvajos “burbuļos”. Tāpēc vēlamies uzzināt vairāk, lai varētu uzlabot savu darbu un kopīgi saglabāt Latvijas dabas vērtības.”

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Informācija par aptaujas rezultātiem būs pieejama Latvijas Dabas fonda un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra informācijas kanālos.

Tie aptaujas dalībnieki, kas vēlēsies, varēs piedalīties Māra Jansona recepšu grāmatas “Pļava” izlozē – tiks izlozētas 10 grāmatas.

Lūdzam anketu aizpildīt līdz 25. septembrim!

Ja rodas kādi jautājumi par šo aptauju, lūdzam sazināties ar LDF pārstāvi Lieni Brizgu liene.brizga@ldf.lv