Jūs atrodaties šeit

Aicinām piedalīties starptautiskā seminārā par akvakultūru

Zivsaimniecība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar zivju audzētavas „Tome” Akvakultūras pētniecības un izglītības centru  rīko starptautisku semināru „Recirkulācijas akvakultūras sistēmas: projekti, piedāvājums, tehnoloģiskie risinājumi.”

Seminārā ar lekcijām uzstāsies akvakultūras profesionāļi no Polijas, Norvēģijas, Somijas, kā arī pārstāvji no Latvijas akvakultūras uzņēmumiem. Seminārā galvenā uzmanība tiks veltīta  akvakultūras sistēmu tehnoloģiskajiem risinājumiem, salīdzinātas dažādu recirkulācijas sistēmu priekšrocības un to trūkumi. Dienas izskaņā paredzētas diskusijas.

Uz semināru tiek aicināti akvakultūras nozares interesenti un profesionāļi. Vietu skaits dalībai seminārā ir ierobežots, tādēļ aicinām veikt iepriekšēju reģistrāciju līdz 18. aprīlim plkst. 17.00, sūtot ziņu uz e-pastu: raivis.apsitis@llkc.lv. Pieteikumā lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu, kontaktinformāciju.

Semināra norises vieta: Tomes zivju audzētava, Akvakultūras, pētniecības un izglītības centrs, Tomes pagasts, Ķeguma novads.

Semināra norise datums: 2016. gada 21. aprīlī, dalībnieku reģistrācija – plkst. 9.30

 

 

PielikumsIzmērs
recirkulacijas_seminars_tome_doc.doc1.21 MB

Pievienot komentāru