Jūs atrodaties šeit

Lauka diena “Slaucamo govju ēdināšana un apsaimniekošana, izmantojot pagarināto ganību periodu”

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību z/s “Rijaskalni”,  Zemnieku saeimu un LBTU aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu piensaimniecībā par slaucamo govju ēdināšanu un apsaimniekošanu, izmantojot pagarināto ganību periodu.

Lauka diena notiks 18. jūlijā divās daļās no plkst. 10.00 līdz 14.30. Sākums Valmieras novada  Ramatas pagasta zālē, turpinājums –  Ramatas pagasta z/s “Rijaskalni” govju novietnē.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt par  demonstrējuma mērķiem, uzdevumiem un pirmā gada rādītājiem. Agronome pastāstīs par zālaugu barības vērtību, uzsākot lopbarības sagatavošanu, un  liellopu ēdināšanas speciāliste – par rupjās lopbarības ietekmi uz piena kvalitāti un sastāvu.

Papildu informācija un pieteikšanās: Rita Gluha uz norādītajiem kontaktiem: e-pasts: rita.gluha@llkc.lv, vai zvanot uz tālruni 26362938.

 

Demonstrējuma tēma (lote): “Slaucamo govju ēdināšana un apsaimniekošana, izmantojot pagarināto ganību periodu” (LAD līguma Nr.10.2.1-2.36/23/P5).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Kontaktinformācija: 
rita.gluha@llkc.lv vai zvanot uz tālruni 26362938
datums: 
Ceturtdiena, Jūlijs 18, 2024
Nozare: 
Kategorija: 
LLKC
Vieta: 
Ramatas pagasta zālē “Jaunķīši”, Ramatas pagasts, Valmieras novads un z/s “Rijaskalni” govju novietnē, Ramatas pagasts, Valmieras novads
Adrese: 
Afiša: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
PDF icon darba_kartiba_rijaskalni_2024_g.pdf212.43 KB

Pievienot komentāru