Jūs atrodaties šeit

Aicinām uz lauka dienu par dažādu starpkultūru maisījumu salīdzinājumu

Augkopība

LLKC sadarbībā ar z/s “Briežkalni” (Ošupes pagasts, Madonas novads), Zemnieku saeimu un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti aicina apmeklēt lauka dienu “Dažādu starpkultūru maisījumu salīdzinājums”.

Norises laiks un vieta: 12. oktobrī plkst. 10.00  teorētiskā daļa Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības telpās, Dzirnavu iela 1, Barkavā, Madonas novadā; pēc tam z/s “Briežkalni” demonstrējuma lauks Ošupes pagastā. Lauka dienā būs iespēja uzzināt gan par demonstrējuma saimniecību un demonstrējuma uzsākšanu, tā rezultātiem, kā arī par to, kāda ir starpkultūru maisījumos iekļauto tauriņziežu nozīme augsnes bioloģisko procesu uzlabošanā. Būs iespēja novērtēt starpkultūru maisījumu demonstrējuma variantus, novērtēt to attīstību.

Pieteikšanās līdz 11.10.2023 https://forms.gle/zozCeWcxK6jyHnNU6

Papildinformācija: e-pasts: alise.lutinska@llkc.lv; tālr. 29845958 (Alise Lutinska).

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros, LAD līguma Nr. 10 2.1-20/22/P29. Demonstrējuma tēma  „Dažādu starpkultūru maisījumu audzēšana, ietekme uz augsnes auglību un pēckultūras ražu dažādos Latvijas reģionos”. (14. lote).


Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Foto Galerija: 
PielikumsIzmērs
ld_programma_12_10_23_1.pdf161.12 KB