Jūs atrodaties šeit

Notiks e-lauka diena piena lopkopības saimniecībā

Lopkopība
Demonstrējumi lopkopībā

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību z/s “Spēkoņa”   (Līksnas pagasts, Augšdaugavas novads), Zemnieku saeimu un AREI aicina uz attālināto lauka dienu demonstrējumā  par paaugstināta somatisko šūnu skaita cēloņiem pienā un to novēršanas iespējām slaucamo govju ganāmpulkā piena lopkopības saimniecībā.

Lauka diena notiks 05.10.21 Zoom platformā no plkst. 10.00 līdz 12.40.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt par darba gaitu demonstrējumā, rezultātiem, kā arī par izslaukuma un somatisko šūnu skaita izmaiņām pienā atkarībā no cietstāves un atnešanās perioda. Saimniecības īpašnieki dalīsies savā pieredzē, veterinārsts pastāstīs, kā aizvadīta šī karstā vasara, rūpējoties par dzīvnieku veselību.

Pieteikšanās: https://www.mitto.me/slaucamo-govju-copy/somatiskas-sunas  papildu informācija pie Anitas Miltiņas, LLKC Daugavpils konsultāciju biroja lopkopības konsultantes, e-pasts: anita.miltina@llkc.lv, tālr. 29405967.

Saite dalībai pasākumā: https://us02web.zoom.us/j/81526415185

Demonstrējuma tēma: “Paaugstināta somatisko šūnu skaita cēloņi pienā un to novēršanas iespējas slaucamo govju ganāmpulkā” (LAD līguma Nr. LAD160419/P23).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Foto Galerija: 
PielikumsIzmērs
dk_051021-_daugavpils.pdf330.88 KB