Jūs atrodaties šeit

“TRAKTORDIENA 2024” jau 29. jūnijā Tērvetē!

Citi

Lauksaimniecības nozares lielpasākums “TRAKTORDIENA 2024”, kurā varēs iepazīt vairāk nekā 60 lauksaimniecības uzņēmumus, valsts un nevalstiskās organizācijas, šogad 29. jūnijā norisināsies jau trīspadsmito reizi. Arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedalīsies pasākumā, piedāvājot apmeklētājiem vairāk uzzināt par lauku saimniecību elektroniskās pārvaldības sistēmu “Mans Lauks” un piedalīties ar nozari saistītās aktivitātēs.

Pasākumā visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs lauksaimniecības izstādes dalībnieku stendos, piedāvājot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes, izglītības, drošības un citas nozaru preces un pakalpojumus. Būs iespēja vērot piemērotāko praksi augsnes apstrādei un lopbarības sagatavošanai.

Pasākumā notiks jau par tradīciju kļuvusī piekabju vilkšana kalnā, kurā piedalās dažādu jaudu traktori.

Trīspadsmito “TRAKTORDIENU” vadīs Valdis Melderis, un par muzikālo atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai aicina visus lauksaimniecības profesionāļus, lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz lauksaimniecības pasākumu “TRAKTORDIENA 2024” AS Agrofirma Tērvete laukā, Tērvetes pagastā, Dobeles novadā! Sīkāk par pasākuma norises vietu: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

Apmeklētāji gaidīti no plkst. 10.00.

Ieeja pasākumā ir bez maksas!

Foto Galerija: