Jūs atrodaties šeit

Demonstrējumu seminārs par bioloģiskās saimniekošanas metodēm lopkopībā

Lopkopība
Gaļas lopkopība
Demonstrējumi lopkopībā

LLKC sadarbībā ar SIA “Lāses AM” novietni “Kolumbi”, SIA “Ances”, Latvijas Aitu audzētāju asociāciju, Gaļas liellopu audzētāju biedrību un Agroresursu un ekonomikas institūtu aicina 16. jūnijā piedalīties demonstrējumu noslēguma seminārā par bioloģiskās saimniekošanas metodēm lopkopības saimniecībās.

Pasākumā būs iespēja vairāk uzzināt par demonstrējumu gaitu, iegūtajiem rezultātiem un atziņām, izvērtējot teķu meitu kvalitātes salīdzinājumu, kā arī ēdināšanas sistēmu ietekmi uz gaļas šķirņu vaislas teļu audzēšanu un atbilstību vaislas darbības uzsākšanai bioloģiskās saimniekošanas sistēmā.

Pasākums notiks 16. jūnijā pulksten 10.00, LLKC, Ozolniekos, Rīgas ielā 34, Jelgavas novadā.

Pieteikšanās pasākumam līdz 14. jūnijamhttps://www.mittoevents.com/preview/demonstr-16jun/reg 

Plašāk par pasākumu: pie Anitas Siliņas, epasts: anita.silina@llkc.lv 

Demonstrējumi notika LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” apakšpasākumā “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem”, LAD līgumu Nr. LAD160419/P27, 2.  lote un LAD160419/P21, 6. lote. Demonstrējumu tēmas: “Dažādu līniju vienas šķirnes teķu meitu kvalitātes salīdzinājums kvalitatīvu jēru ieguvei bioloģiskajā saimniekošanas sistēmā” (2. lote) un “Dažādu ēdināšanas sistēmu ietekme uz gaļas šķirņu vaislas teļu atbilstību līdz lecināšanas uzsākšanai bioloģiskās saimniekošanas sistēmā” (6. lote).

Lauka dienas laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

Sadarbības partneri: AREI un ZS.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Foto Galerija: 
PielikumsIzmērs
22_seminars_16_06.pdf528.63 KB