Jūs atrodaties šeit

Aicinām uz lauka dienu par “thermoseed” metodes izmantošanu laukaugu sēklas apstrādē

Augkopība

LLKC sadarbībā ar bioloģisko saimniecību “Kalna Smīdes1” Drabešu pagastā, Cēsu novadā, integrēto saimniecību “Lejas Ruķi” Plāņu pagastā Valmieras novadā, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju un Agroresursu un ekonomikas institūtu aicina apmeklēt lauka dienu “Thermoseed” metodes sēklu apstrādes ietekme uz laukaugu ražu un slimību izplatību.

Norises laiks un vieta: 16.07.2024. plkst. 10.00. Cēsīs, Cēsu novads, Bērzaines iela 5, turpinājums plkst. 12.30  z/s “Kalna Smīdes 1” Drabešu pagastā, Cēsu novadā un plkst. 13.50 z/s “Lejas Ruķi” Plāņu pagastā, Valmieras novadā.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt gan par demonstrējuma “Ar inovatīvu metodi “thermoseed” apstrādātu sēklu izmantošanas novērtējums un demonstrējums” ierīkošanas mērķi, rezultātiem un šī gada norisi, gan arī par sēklkopības nozīmi bioloģiskajā lauksaimniecībā, pašreizējo situāciju, tendencēm un tirgu. Varēs uzzināt par  inovatīvas metodes “thermoseed” sēklu apstrādes priekšrocībām un izaicinājumiem. Savukārt lauka dienas otrajā daļā būs iespēja vairāk uzzināt par z/s  “Kalna Smīdes 1” un z/s “Lejas Ruķi” pieredzi pākšaugu un graudaugu audzēšanā, kā arī apskatīt saimniecības laukus.

Pieteikšanās līdz 15.07.2024., reģistrējoties https://ej.uz/LAukuD_16_07

Papildu informāciju: Valters Dambe, tālr. 29100430.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD līguma Nr. 10.2.1-20/22/P12/. Demonstrējuma tēma (lote): Ar inovatīvu metodi “thermoseed” apstrādātu sēklu izmantošanas novērtējums un demonstrējums (17. lote).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

PielikumsIzmērs
ld_programma_thermoseed2024.pdf211.16 KB