Jūs atrodaties šeit

Notiks lauka diena par mēslošanas līdzekļu lietošanu graudaugos

Pieteikties šeit

Tālruņa numurs: +371
Augkopība

LLKC sadarbībā ar z/s “Liepkalni”, Latvijas Zemnieku federāciju un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanu laukaugu sējumos.

Lauka diena notiks 14. novembrī plkst. 11 Tukuma konsultāciju birojā, E. Veidenbauma ielā 9.

Lauka dienā būs iespēja uzzināt z/s “Liepkalni” pieredzi graudaugu audzēšanā, iegūt informāciju par laukaugu mēslošanas efektivitātes paaugstināšanas nosacījumiem, kā arī par augšņu agroķīmiskās izpētes nozīmi un praktiskiem ieteikumiem. Lauka dienas otrajā daļā varēs iepazīties ar z/s “Liepkalni” ierīkoto demonstrējumu un novērtēt ziemāju sējumus Tukuma novada Slampes pagastā.

Papildu informācija un pieteikšanās: Ilze Skudra, LLKC augkopības konsultante, e-pasts: ilze.skudra@llkc.lv, tālr. 29115730.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. gadam  apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma Nr. LAD240118/P24. Demonstrējuma tēma: Dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanas demonstrējums laukaugu sējumos, lietojot tos dažādās kultūraugu attīstības stadijās dažādos Latvijas reģionos”.