Jūs atrodaties šeit

Pieteikšanās iespēja GLOBALG.A.P sertifikātam

Lauku attīstība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) konsultanti sniedz padomus un atbalstu ikvienam ražotājam, kurš vēlas kļūt par starptautiski atzītā kvalitātes sertifikāta GLOBALG.A.P. īpašnieku, jo LLKC ir oficiālais GLOBALG.A.P. sadarbības partneris Latvijā.

Šajā sertifikātā ir iekļauta visdažādāko prasību ievērošana, sākot no kultūrauga sēklas iegūšanas, beidzot ar darbinieku labklājību un svaigā produkta fasēšanu.

Konsultanti sniedz padomus un palīdzību visā Latvijā par GLOBALG.A.P. noteiktajām prasībām.

Ņemiet vērā, konsultanti palīdz uzņēmumā ieviest prasības, kas atbilst ne tikai GLOBALG.A.P. sertifikācijai, bet arī PVD, HACCP, risku pārvaldībai, produkcijas kvalitātes prasībām un veikalu tīklu izvirzītajiem kvalitātes standartiem.

Lai palīdzētu sakārtot kvalitātes sistēmu saimniecībā un iegūt GLOBALG.A.P. sertifikātu, LLKC konsultanti ir gatavi sniegt nepieciešamo palīdzību uzņēmējam prasību izpildei.

Pieteikties konsultācijām var elektroniski, izmantojot šo linku: https://saite.lv/OVJKQ

Atgādinām, ka GLOBALG.A.P. sertifikātu 135 pasaules valstīs saņēmuši jau vairāk nekā 200 000 ražotāji. Šajā sistēmā sertificēt iespējams vairāk nekā 600 produktus. Latvijā sertifikāts jau ir pazīstamiem uzņēmumiem: “Very Berry”, SIA “Dimdiņi Agro”, ”Arosa R”, Ulbrokas cūkkopības uzņēmumam, z/s “Dižoga” u.c.

Pārtikas kvalitātes sertifikātam GLOBALG.A.P. (starptautiski atzīts lauksaimniecības standartu kopums, kas apliecina labas lauksaimniecības prakses izpildi) ir publicējuši vadlīnijas GLOBALG.A.P. pievienotajam standartam GRASP.

Pateicoties LLKC un GLOBALG.A.P. sadarbībai, ir izveidotas un publicētas GLOBALG.A.P. (starptautiski atzīts lauksaimniecības standartu kopums, kas apliecina labas lauksaimniecības prakses izpildi) GRASP (Risk Assessment on Social Practice)  Latvijas vadlīnijas un tās ir brīvi pieejamas visiem.  220705_GG_GRASP_V1_3-1-i_Interpretation_Latvia_en.pdf (globalgap.org)

GLOBALG.A.P. koordinators LLKC: Sandra Eimane sandra.eimane@llkc.lv

Uzzini video vairāk par sertifikātu no uzņēmēju pieredzes:

Foto Galerija: 
PielikumsIzmērs
kas_ir_globalg.a.p.pdf4.74 MB