Jūs atrodaties šeit

Laipni lūdzam jaunajā "Mans Lauks" mājaslapā!

Ekonomika
Lauku attīstība

Ar prieku paziņojam, ka "Mans Lauks" mājaslapā ir notikušas būtiskas izmaiņas! Mūsu atjaunotajā tīmekļa vietnē tagad ir mūsdienīgs dizains, visaptveroša informācija un jaunas iespējas iegūt informāciju par sistēmu un tās priekšrocībām.

Mūsdienīgs dizains

Navigācija mūsu jaunajā tīmekļa vietnē tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Izmantojot jaunu, lietotājam draudzīgu saskarni, varat ātri un efektīvi atrast sev nepieciešamo informāciju. Elegantais dizains ne tikai uzlabo lietotāja pieredzi, bet arī palīdz padziļināti iepazīt mūsu elektronisko saimniecības pārvaldības sistēmu. "Mans Lauks" modernais izkārtojums nodrošina, ka varat piekļūt visām funkcijām un informācijai tikai ar dažiem klikšķiem.

Visaptveroša informācija

Mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai jūsu rīcībā būtu detalizēta un pārskatāma informācija. Tāpēc mūsu jaunajā mājaslapā ir:

Detalizēta informācija: iegūstiet skaidru izpratni par "Mans Lauks" iespējām un to, kā vislabāk izmantot sistēmu.

Sistēmas sadaļu pārskati: ātri apskatiet galvenās platformas sadaļas, to funkcijas un priekšrocības.

Lietošanas instrukcijas: izprotiet "Mans Lauks" efektīvu izmantošanu, sākot no reģistrācijas brīža līdz saimniecības datu ievadei.

Mūsu stāsts: uzziniet par "Mans Lauks" attīstības gaitu no tā pirmsākumiem līdz kļūšanai par vienu no vadošajiem saimniecības pārvaldības rīkiem.

Jaunas iespējas

Ar mūsu jaunievedumu – ikmēneša jaunumu vēstuli – tagad ir vieglāk sekot līdzi jaunākajām ziņām no "Mans Lauks". Reģistrējieties, lai saņemtu jēgpilnu informāciju un svarīgākos aktuālos notikumus tieši savā e-pastā. Esiet informēts par "Mans Lauks" jaunākajām funkcijām, atjauninājumiem, gaidāmajiem pasākumiem saistībā ar "Mans Lauks". Tas ir lielisks veids, kā uzturēt saikni un maksimāli izmantot mūsu platformu.

Mūsu jaunā mājaslapa ir izstrādāta, domājot par jums, nodrošinot mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu saskarni, detalizētu informāciju un jaunus veidus, kā būt informētam.

Apmeklējiet mūsu jauno mājaslapu šeit: www.manslauks.lv


Rudīte SANŽAREVSKA,

LLKC Klientu apkalpošanas atbalsta daļas mārketinga projektu vadītāja