Jūs atrodaties šeit

Jauna tālmācības programma – “Gaļas šķirņu liellopu pārraudzība un snieguma pārbaude”

Tālākizglītība
Gaļas lopkopība

Jauno mācību gadu arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Tālākizglītības nodaļa sāk ar jaunumu – tālmācības programmu  “Gaļas šķirņu liellopu pārraudzība un snieguma pārbaude”. Programma izstrādāta sadarbībā ar LLKC konsultantiem un citu organizāciju ekspertiem.

Tālmācības programma ir plaša, ietverot kā videolekcijas, tā mācību materiālus, kurus var skatīt un mācīties attālināti, ietaupot ceļa izdevumus, laiku un resursus, kas būtu nepieciešami klātienes mācībām.

Kornēlija Indāne, LLKC Tālākizglītības nodaļas projektu vadītāja: “Turpinām strādāt arī pie citu līdzīgu kursu izveides – piena pārraudzības apmācības, kā arī pārraudzības kvalifikācijas celšanas kursiem. Izstrādē ir vēl virkne jaunu mācību kursu. Tādēļ aicinām sekot jaunumiem mūsu tālmācības platformā https://talmaciba.llkc.lv. Meklējot sev tuvākās mācību iespējas, atcerieties, ka tās rīko arī 26 LLKC biroji visā Latvijā! Sekojiet tiem Facebook un esiet informēti par sev nepieciešamajām mācībām.”

Atgādināsim, ka LLKC Tālmācībā jau pieejami vairāki maksas kursi, kurus var iegādāties un mācīties bez iepriekšējas izglītības. Pieejamie kursi:

·        Bioloģiskā lauksaimniecība (180 h)

·        Lauksaimniecības pamati (170 h)

·        Augkopības pamati (60 h)

·        Lopkopības pamati (60 h)

·        Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi

·        Augu aizsardzības līdzekļu pamatapmācība lietotājiem un operatoriem, kā arī apliecības atjaunošanas kurss

·        Gaļas liellopu pārraudzība un snieguma pārbaude (32 h)

Vispieprasītākie aizvien ir LLKC piedāvātie Bioloģiskās lauksaimniecības un Lauksaimniecības pamatu kursi, kurus  klienti izvēlas, lai iegūtu nepieciešamās pamatzināšanas lauksaimniecībā un varētu startēt kādā no Eiropas Savienības projektiem. Pieprasītas un arī vienas no pirktākajām ir augu aizsardzības līdzekļu (AAL) un dzīvnieku pārvadāšanas apmācības.

Plašāka informācija: Kornēlija Indāne, LLKC Tālākizglītības nodaļas projektu vadītāja: e-pasts: kornelija.indane@llkc.lv, tālr.: 26148820.