Jūs atrodaties šeit

Mācības bioloģiskajā lauksaimniecībā – tiešsaistē un tālmācībā

Tālākizglītība
Mācību pasākums 2018-2022

Lai saimnieki, kuri šogad uzņemas jaunas saistības bioloģiskajā lauksaimniecībā un kuriem šajā jomā nav pieredzes, saņemtu platību maksājumus, jāapgūst vismaz 160 stundu ilgs mācību kurss par bioloģiskās lauksaimniecības praksi un metodēm. Šādu iespēju ikvienam interesentam piedāvā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotās tiešsaistes mācības vai tālmācība.

Nepieciešamās zināšanas tālmācībā vai tiešsaistes mācībās  iespējams gūt LLKC reģionālo biroju rīkotajās mācībās. Programmas noslēgumā pēc eksāmena nokārtošanas tiek izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītības programmas “Bioloģiskā lauksaimniecība” apgūšanu 180 stundu apjomā. Šīs programmas apgūšana nodrošina arī atbilstību nosacījumam “apguvis lauksaimniecības pamatzināšanas vismaz 160 stundu apjomā”, kas tiek izvirzīts lielākajā daļā saimniecības attīstības projektu, piesaistot to īstenošanā ES finanšu līdzekļus.

Tālmācības programma paredzēta tiem dalībniekiem, kuri vēlas zināšanas apgūt pašmācībā  jebkurā sev ērtā laikā, izmantojot LLKC Tālmācības sistēmā pieejamos mācību materiālus un konsultējoties ar lektoriem. Papildu informācija par šo programmu pieejama LLKC mājaslapā: https://ej.uz/dy7u

Tiešsaistes mācības būs saistošas saimniekiem, kuri gatavi vairāku nedēļu garumā piedalīties un aktīvi līdzdarboties tiešsaistes nodarbībās, kā arī daļu no programmas apgūt patstāvīgi. Vairāki LLKC reģionālie biroji mācības tiešsaistē ieplānojuši un daļa jau uzsākuši, taču, ja būs liela interese par šo programmu, tad tiks komplektētas jaunas grupas. Interesenti aicināti sazināties ar tuvāko LLKC reģionālo biroju, lai noskaidrotu par mācību grupu komplektēšanas iespējām.

Ieskaties! Aktuālo informāciju par jau ieplānotajiem bioloģiskās lauksaimniecības kursiem un citiem, lauksaimniekiem aktuālajiem tematiem var aplūkot šeit: https://ej.uz/woq9

 

Papildu informācija:

Jolanta Sūna,

LLKC Tālākizglītības nodaļas vadītāja vietniece,

e-pasts: jolanta.suna@llkc.lv, tālr. 22018942