Jūs atrodaties šeit

E- semināri meža īpašniekiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros ir sagatavojis un piedāvā meža īpašniekiem BEZMAKSAS informatīvos e-seminārus. Tajos varēs uzzināt svarīgāko informāciju par valsts un ES likumdošanu un izmaiņām, pieejamo valsts un ES atbalstu meža īpašniekiem, Lauku attīstības programmas 2014.- 2020. gadam aktivitātēm un citām meža, vides, lauku nozares un valsts pārvaldes institūciju aktualitātēm.

Semināri ir izveidoti pēc reģionālā principa, lai meža īpašniekiem būtu iespēja uzzināt par aktuālo konkrētā reģionā. Par aktuālām tēmām informēs katra reģiona MKPC nodaļu speciālisti un attiecīgās tēmas Latvijas Valsts mežzinātnes institūta (LVMI) “Silava”, Valsts meža dienesta (VMD) un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperti.

Ir sagatavots jauns e-seminārs, kurā Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs, mežzinātņu doktors Jānis Baumanis stāsta par medībām un to nozīmi mūsdienās.


Latgales e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/x9z8

Šobrīd nav aktuāli:

Zemgales e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/ikx4

Šobrīd nav aktuāli:

Vidzemes e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/9jbm

Šobrīd nav aktuāli:

Kurzemes e-semināru saturs:

E-semināru video: https://ej.uz/s9ot

Šobrīd nav aktuāli:

Cienījamie meža īpašnieki, sev interesējošus jautājumus varat uzdot sazinoties ar mūsu mežsaimniecības konsultantiem.

Ja Jums rodas tehniska rakstura sarežģījumi ar e-semināru noskatīšanos, lūdzu ziņojiet uz e-pastu: sarmite.grundsteine@mkpc.llkc.lv